dojceniuzdar.sk
true
Individuálna príprava na dojčenie (3h)

Individuálna príprava na dojčenie (3h)

- +
70
Kurz pre mamičky, ktoré sa chcú pripraviť na dojčenie už v tehotenstve a nechcú nechať dojčenie na náhodu. Príprava na dojčenie je individuálna len pre jednu maminku, resp rodičov, podľa dohodnutého termínu.  
 
Obsah kurzu:
 • Ako sa pripraviť už v tehotenstve
 • Čo si zbaliť do pôrodnice
 • Ako má vyzerať bonding a samoprisatie
 • Ako zistím či bábätko pije
 • Ako má vyzerať správne prisatie
 • Na čo si pri dojčení dať pozor
 • Ako predísť bolestivo naliatym prsníkom
 • Ako riešiť bolesť a rôzne problémy pri dojčení
 • Prirodzené správanie novorodencov
 • Dojčenie od 0-3m
 • a veľa ďalšieho
Odporúčam mať zápisník a pero na poznámky. 
 
Ideálny čas na objednanie je 6-8 týždňov pred termínom pôrodu, ale samozrejme závisí od Vás.

Individuálna príprava na dojčenie (3h)

Mia
Mia

Pati musela som Ti napísať, lebo celú noc som na Teba myslela. Po pôrode hneď koža na kožu skoro 3h( lebo čakačka bola na oddelení 600nedelia), prebehlo mi úspešné prisatie. Síce sme v noci bojovali s kojením lebo bradavka stále nie je dobre vysunutá a malý nervačí keď ju nemôže hneď nájsť a pchá si prsty do úst a sestru som ani nevolala, lebo už mi núkali fľašu :D. Dlho mi trvalo nájsť si aj dobrú polohu ale vďaka tebe som to nevzdala, malý je bez dokrmu UM, bez cumlíka, spokojne si spinká, a učím sa ho prikladať, aby to bolo obom čo najviac príjemné, verím si, keď vidím, ako sa to celé krásne rozbehlo vďaka tomu čo si ma naučila, som strašne spokojná.

Marta
Marta

Počas tehotenstva som často premýšľala o tom, či využijem služby laktačnej poradkyne. Náhodou som narazila na Patriciu a okamžite ma oslovili jej príspevky a názory. Bolo v nich niečo upokojujúce a zároveň inšpiratívne, čo ma priviedlo k rozhodnutiu kontaktovať ju a dohodnúť si osobné stretnutie. Naša trojhodinová konzultácia pre prvorodičky prekonala všetky moje očakávania. Patricia predviedla svoju odbornosť a empatiu v plnej kráse. Jej prezentácia bola dokonalá – zrozumiteľná, prehľadná a neskutočne bohatá na informácie. Všetko, čo som chcela vedieť, som sa dozvedela prostredníctvom jej výkladu a trpezlivých odpovedí na moje otázky. Cítila som sa oveľa istejšia a pripravená na príchod nášho bábätka. Keď konečne prišiel ten deň a môj syn sa narodil, nepoznala som žiadne obavy. Patricia ma vyzbrojila vedomosťami a sebadôverou, takže som presne vedela, čo robiť od prvého okamihu kontaktu a bondingu, až po úspešné rozbehnutie produkcie mlieka a dojčenie. Návrat domov bol pre nás pokojný a harmonický, čo bolo veľkou zásluhou práve Patricie. Môj syn krásne prosperuje a my sa každý deň radujeme z jeho rastu a pokrokov. Je úžasné vidieť, ako dobre sa mu darí, a viem, že veľkú časť tohto úspechu vďačíme práve Patrícii. Bez jej podpory a odbornosti by to všetko bolo oveľa ťažšie. Najlepšie rozhodnutie, aké som počas svojho tehotenstva urobila, bolo vybrať si Patriciu za svoju laktačnú poradkyňu. Jej láskavý a profesionálny prístup spravil z tejto cesty nezabudnuteľný a úspešný zážitok. 🫶

Recenzie

Napísať recenziu